Результати виступу учнів на олімпіадах
та захистах робіт МАН
2010-2011 рік Районна олімпіада Гіричук Світлана(11клас) - перше місце Кузава Олег (10клас) - перше місце Радчук Віталій (10клас) - друге місце Нижник Тетяна (10клас) - третє місце Самборук Павло (8клас) - перше місце Мачеброда Роман (9клас) - друге місце Федчук Ліна (9клас) - третє місце Волинська обласна інтернет-олімпіада
Кузава Олег (10 клас) - перше місце Радчук Віталій (10 клас) - друге місце
Самборук Павло (8 клас) - перше місце Обласна олімпіада Самборук Павло - І місце (8 клас) Кузава Олег - І місце (10 клас) Радчук Віталій - ІІ місце (10 клас).
Всеукраїнська олімпіада
Самборук Павло (8 клас) - учасник олімпіади
Кузава Олег (10 клас) - учасник олімпіади
2009-2010 рік
Районна олімпіада
Новосад Юрій(11клас) - перше місце
Гіричук Світлана(10 клас) - перше місце
Самборук Павло (7клас) - перше місце серед учнів 9-х класів
Кузава Олег(9 клас) - друге місце
Радчук Віталій(9 клас) - третє місце
Волинська обласна інтернет-олімпіада
Кузава Олег (9 клас) - перше місце
Самборук Павло (7 клас) - перше місце
Обласна олімпіада Самборук Павло(7 клас) - І місце (8клас) Кузава Олег - І місце (9клас) Радчук Віталій - ІІ місце (9клас).
Всеукраїнська олімпіада
Самборук Павло (7клас) - наймолодший учасник олімпіади
Кузава Олег (9 клас) - призер олімпіади (ІІІ місце)
2008-2009 рік
Районна олімпіада
Котик Оксана (11 клас) - перше місце
Ковальчук Олена (11 клас) - друге місце
Новосад Юрій (10 клас) - перше місце
Кузава Олег (8 клас) - перше місце (за 9 клас)
Самборук Павло (6 клас) - друге місце (за 9 клас)
Гіричук Світлана (9 клас) - третє місце
Обласна олімпіада
Самборук Павло (6 клас) - перше місце за 8 клас
Кузава Олег (8 клас) - друге місце
Обласна рейтингова олімпіада
Кузава Олег (8 клас) - диплом 1 ступеня
Самборук Павло (6 клас) - диплом 1 ступеня
Радчук Віталій (8 клас) - диплом 2 ступеня
2007-2008 рік
Районна олімпіада
Ковальчук Юлія(11 клас) - перше місце
Котик Оксана (10 клас) - перше місце
Ковальчук Олена (10 клас) - друге місце
Новосад Юрій (9 клас) - перше місце
2006-2007 рік
Районна олімпіада
Кардаш Катерина (11 клас) - перше місце
Хвалеба Олександр (11 клас) - друге місце
Ковальчук Юлія (10 клас) - перше місце
Ковальчук Олена (9 клас) - перше місце
Котик Оксана (9 клас) - друге місце
Обласна олімпіада
Хвалеба Олександр (11 клас) - третє місце
2005-2006 рік
Районна олімпіада
Мацібора Іван (11 клас) - перше місце
Гаган Святослав (11 клас) - друге місце
Кардаш Катерина (10 клас) - перше місце
Хвалеба Олександр (10 клас) - друге місце
Обласна олімпіада
Мацібора Іван (11 клас) - перше місце
Гаган Святослав (11 клас) - третє місце
Кардаш Катерина (10 клас) - перше місце
Хвалеба Олександр (10 клас) - третє місце
Волинська обласна інтернет-олімпіада
Мацібора Іван (11 клас) - перше місце
Гаган Святослав (11 клас) - друге місце
2004-2005 рік
Районна олімпіада
Напханюк Наталія (11кл) – перше
місце
Кошицька Ольга (11кл) – друге
місце
Мацібора Іван (10кл) – перше
місце
Гаган Святослав (10кл) – друге
місце
Кардаш Катерина (9кл) – перше
місце
Кушнір Володимир (9кл) – друге
місце
Обласна олімпіада
Мацібора Іван (10кл) – друге
місце
Всеукраїнська олімпіада
Мацібора Іван (10кл) – учасник
олімпіади
2003-2004рік
Районна олімпіада:
Ковальчук Андрій(11клас) –
перше місце
Кошицька Ольга(10клас) – перше
місце
Напханюк Наталія(10) – друге
місце
Мацібора Іван (9клас) – перше
місце
Гаган Святослав (9клас) – друге
місце
Обласна олімпіада:
Ковальчук Андрій(11клас) – друге місце
Кошицька Ольга(10клас) – третє
місце
Напханюк Наталія(10) – третє
місце
Мацібора Іван (9клас) – друге
місце
Мацібора Іван (9кл) –
переможець обласної рейтингової олімпіади
Гаган Святослав (9кл) –
переможець обласної рейтингової олімпіади.
Ковальчук Андрій (11кл) –
учасник республіканської олімпіади
Мацібора Іван (9кл) – учасник
республіканської олімпіади
2002-2003рік
Районна олімпіада:
Глова Сергій (11клас) – перше
місце
Ковальчук Андрій(10клас) –
перше місце
Кошицька Ольга(9клас) –
перше/друге місце
Напханюк Наталія(9клас) –
перше/друге місце
Обласна олімпіада:
Глова Сергій (11клас) – друге
місце
Ковальчук Андрій(10клас) –
друге місце
Глова Сергій (11клас) – перше
місце в обласному конкурсі-захисті наукових робіт МАН.
Глова Сергій (11клас) – перше
місце в республіканському конкурсі-захисті наукових робіт МАН.
Ковальчук Андрій – учасник
республіканської олімпіади
2001-2002рік
Районна олімпіада:
Глова Сергій (10клас) – перше
місце
Ковальчук Андрій(9клас) – перше
місце
Войтович Володимир (9клас) –
друге місце
Обласна олімпіада:
Глова Сергій (10клас) – друге
місце
Ковальчук Андрій(9клас) – перше
місце
2000-2001рік
Районна олімпіада:
Глова Сергій (9клас) – перше
місце
Напханюк Іван(11клас) – друге
місце
Глова Сергій – переможець
обласної рейтингової олімпіади
|