Неділя, 22.10.2017, 17:45
Кабінет інформатики Затурцівської ЗОШ ім. В. К. Липинського
Вітаю Вас Гость | RSS
Головна Наші успіхи Реєстрація Вхід
Форма входу

Меню сайту

Категорії розділу
Шкільні і районні [21]
Обласні [5]
Всеукраїнські [4]
Комп'ютерні [34]
Олімпіади [12]
новини олімпіад

Наше опитування
Якій мові програмування ви віддаєте перевагу?
Всього відповідей: 291

Міні-чат

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

STAT24
stat24 -счетчик посещаемости сайта

ПОГОДА
Погода в Україні Погода в Україні

Результати виступу учнів на олімпіадах та захистах робіт МАН 

2010-2011 рік

Районна олімпіада

Гіричук Світлана(11клас) - перше місце

Кузава Олег (10клас) - перше місце

Радчук Віталій (10клас) - друге місце

Нижник Тетяна (10клас) - третє місце

Самборук Павло (8клас) - перше місце

Мачеброда Роман (9клас) - друге місце

Федчук Ліна (9клас)       - третє місце

Волинська обласна інтернет-олімпіада

Кузава Олег (10 клас) - перше місце

Радчук Віталій (10 клас) - друге місце

Самборук Павло (8 клас) - перше місце

Обласна олімпіада
Самборук Павло  - І місце (8 клас)
Кузава Олег - І місце (10 клас)
Радчук Віталій - ІІ місце (10 клас).

Всеукраїнська олімпіада

Самборук Павло (8 клас) - учасник олімпіади

Кузава Олег (10 клас) - учасник олімпіади


2009-2010 рік

Районна олімпіада

Новосад Юрій(11клас) - перше місце

Гіричук Світлана(10 клас) - перше місце

Самборук Павло (7клас) - перше місце серед учнів 9-х класів 

Кузава Олег(9 клас) - друге місце

Радчук Віталій(9 клас) - третє місце

Волинська обласна інтернет-олімпіада

Кузава Олег (9 клас) - перше місце

Самборук Павло (7 клас) - перше місце

Обласна олімпіада
Самборук Павло(7 клас) - І місце (8клас)
Кузава Олег - І місце (9клас)
Радчук Віталій - ІІ місце (9клас).

Всеукраїнська олімпіада

Самборук Павло (7клас) - наймолодший учасник олімпіади

Кузава Олег (9 клас) - призер олімпіади (ІІІ місце)

2008-2009 рік

Районна олімпіада

Котик Оксана (11 клас) - перше місце

Ковальчук Олена (11 клас) - друге місце

Новосад Юрій (10 клас) - перше місце

Кузава Олег (8 клас) - перше місце (за 9 клас)

Самборук Павло (6 клас) - друге місце (за 9 клас)

Гіричук Світлана (9 клас) - третє місце

Обласна олімпіада

Самборук Павло (6 клас) - перше місце за 8 клас

Кузава Олег (8 клас) - друге місце

Обласна рейтингова олімпіада

Кузава Олег (8 клас) - диплом 1 ступеня

Самборук Павло (6 клас) - диплом 1 ступеня

Радчук Віталій (8 клас) - диплом 2 ступеня

2007-2008 рік

Районна олімпіада

Ковальчук Юлія(11 клас) - перше місце

Котик Оксана (10 клас) - перше місце

Ковальчук Олена (10 клас) - друге місце

Новосад Юрій (9 клас) - перше місце

2006-2007 рік

Районна олімпіада

Кардаш Катерина (11 клас) - перше місце

Хвалеба Олександр (11 клас) - друге місце

Ковальчук Юлія (10 клас) - перше місце

Ковальчук Олена (9 клас) - перше місце

Котик Оксана (9 клас) - друге місце

Обласна олімпіада

Хвалеба Олександр (11 клас) - третє місце

2005-2006 рік

Районна олімпіада

Мацібора Іван (11 клас) - перше місце

Гаган Святослав (11 клас) - друге місце

Кардаш Катерина (10 клас) - перше місце

Хвалеба Олександр (10 клас) - друге місце

Обласна олімпіада

Мацібора Іван (11 клас) - перше місце

Гаган Святослав (11 клас) - третє місце

Кардаш Катерина (10 клас) - перше місце

Хвалеба Олександр (10 клас) - третє місце

Волинська обласна інтернет-олімпіада

Мацібора Іван (11 клас) - перше місце

Гаган Святослав (11 клас) - друге місце

2004-2005 рік

Районна олімпіада

Напханюк Наталія (11кл) – перше місце

Кошицька Ольга (11кл) – друге місце

Мацібора Іван (10кл) – перше місце

Гаган Святослав (10кл) – друге місце

Кардаш Катерина (9кл) – перше місце

Кушнір Володимир (9кл) – друге місце

Обласна олімпіада

Мацібора Іван (10кл) – друге місце

Всеукраїнська олімпіада

Мацібора Іван (10кл) – учасник олімпіади

2003-2004рік 

Районна олімпіада:

Ковальчук Андрій(11клас) – перше місце

Кошицька Ольга(10клас) – перше місце

Напханюк Наталія(10) – друге місце

Мацібора Іван (9клас) – перше місце

Гаган Святослав (9клас) – друге місце

Обласна олімпіада:

Ковальчук Андрій(11клас) – друге місце

Кошицька Ольга(10клас) – третє місце

Напханюк Наталія(10) – третє місце

Мацібора Іван (9клас) – друге місце

Мацібора Іван (9кл) – переможець обласної рейтингової олімпіади

Гаган Святослав (9кл) – переможець обласної рейтингової олімпіади.

Ковальчук Андрій (11кл) – учасник республіканської олімпіади

Мацібора Іван (9кл) – учасник республіканської олімпіади

2002-2003рік

Районна олімпіада:

Глова Сергій (11клас) – перше місце

Ковальчук Андрій(10клас) – перше місце

Кошицька Ольга(9клас) – перше/друге місце

Напханюк Наталія(9клас) – перше/друге місце

Обласна олімпіада:

Глова Сергій (11клас) – друге місце

Ковальчук Андрій(10клас) – друге місце

Глова Сергій (11клас) – перше місце в обласному конкурсі-захисті наукових робіт МАН.

Глова Сергій (11клас) – перше місце в республіканському конкурсі-захисті наукових робіт МАН.

Ковальчук Андрій – учасник республіканської олімпіади

2001-2002рік

Районна олімпіада:

Глова Сергій (10клас) – перше місце

Ковальчук Андрій(9клас) – перше місце

Войтович Володимир (9клас) – друге місце

Обласна олімпіада:

Глова Сергій (10клас) – друге місце

Ковальчук Андрій(9клас) – перше місце

2000-2001рік

Районна олімпіада: 

Глова Сергій (9клас) – перше місце

Напханюк Іван(11клас) – друге місце

Глова Сергій – переможець обласної рейтингової олімпіади

Терміни українські

Терміни англійські

Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Пошук

Архів записів

Файли
[14.09.2009][Документація кабінету]
Інструктивно-методичний лист 09-10 (0)
[14.09.2009][Навчальні плани]
Програма поглибленого вивчення інформатики (1)
[23.09.2009][Документація кабінету]
Положення про кабінет інформатики (0)
[29.09.2009][підготовка]
Гісь І.В. Розв’язування задач з програмування (для самопідготовки) (2)
[29.09.2009][підготовка]
Глова А. М. Методика підготовки до олімпіад з інформатики (з досвіду роботи) (0)
[25.10.2009][Паскаль]
Глова А. М. Презентація "Рядкові величини" (1)
[30.11.2009][Утиліти]
unlocker1.8.8.exe (0)
[30.11.2009][Утиліти]
CCleaner (0)
[03.12.2009][Графіка]
PicPick (0)
[11.12.2009][Інтернет]
QIP Infium (build 9032) (0)

Блоги
[16.09.2009]
Чому я люблю займатися на комп'ютері (4)
[20.09.2009]
Моє улюблене заняття (2)
[29.09.2009]
Роздуми про освіту і інформатику (2)

Форум
  • GENEVRI – инвестирование в разработку расширений (0)
  • Инвестиции с нуля (0)
  • Получай по 25р. за переход (0)
  • игровой мир 1100АД (0)
  • Новые игры (0)
  • Книги по С++ (1)
  • Управління освіти Чернівецької міської ради (0)
  • Сивольні рядки та операції з ними (1)
  • Электронные карты и Атласы (0)
  • Avast! Home Edition (5)

  • Фотоальбом

    Матеріали
    Коментарі: 31
    Форум: 35/111
    Фото: 75
    Блоги: 3
    Новини: 78
    Завантажень: 23
    Папки: 43
    Ad-board: 3
    Гостьова книга: 1
    Тестів: 1

    Друзі сайту
    Затурцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.В.К. Липинського

    Zaturtsi © 2017 Створити безкоштовний сайт на uCoz