П`ятниця, 19.04.2024, 09:44
Кабінет інформатики Затурцівської ЗОШ ім. В. К. Липинського
Вітаю Вас Гость | RSS
Головна Вибір броузера - Форум Реєстрація Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Вибір броузера » Броузери » Вибір броузера (Обговорення переваг і недоліків різних броузерів)
Вибір броузера
gam507Дата: Понеділок, 28.09.2009, 18:01 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Администраторы
Повідомлень: 26
Репутація: 5
Статус: Offline
Існує багато різноманітних броузерів. Як вибрати потрібний броузер? Чим вони відрізняються один від одного? Якому броузеру ви віддаєте перевагу і чому?
 
aassДата: Середа, 30.09.2009, 16:42 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Друзья
Повідомлень: 29
Репутація: 6
Статус: Offline
Я думаю браузери відрізняються гнучкістю, швидкістю і складності в використанні wacko . Я надаю перевагу Opera. Це один з найкращих браузерів і вній є багато доповнень. biggrin biggrin biggrin
 
ОлегДата: Субота, 03.10.2009, 17:58 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Друзья
Повідомлень: 28
Репутація: 7
Статус: Offline
На мою думку браузери відрізняються інтерфейсом, налаштуванням і складністю у використані. Для мене найкращий браузер Opera 10.0 тому що вона легка у використані, швидко завантажує сторінки. biggrin
 
gam507Дата: Субота, 10.04.2010, 22:15 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Администраторы
Повідомлень: 26
Репутація: 5
Статус: Offline
Camino (Каміно) — вільний браузер, заснований на ядрі Gecko, розвивається Mozilla Foundation та сотнями добровольців.

Браузер базується на Mozilla, проте, звичайний для Mozilla інтерфейс XUL замінений на інтерфейс Cocoa, стандартний для Mac OS X. Браузер існує тільки в версії для Mac OS X і використовує можливості цієї операційної системи (технології Spotlight, Address Book, Keychain, Finder, Dock, Bonjour, Services та System Preferences).

Camino не містить засобів для створення веб-сторінок чи роботи з e-mail. Як і інші проекти Mozilla Foundation, Camino використовує ядро Gecko.
Хотілося б почути коментар від тих, хто вже користувався цим броузером. help

 
gam507Дата: Субота, 10.04.2010, 22:29 | Повідомлення # 5
Сержант
Група: Администраторы
Повідомлень: 26
Репутація: 5
Статус: Offline
Опера дійсно один з найшвидших броузерів. Але, на жаль, навіть найновіша версія 10.51 не завантажує всі веб сторінки. На деяких сторінках вона зависає. Тому допоможіть вибрати швидкий броузер, який би відкривав всі сторінки. На жаль я не має можливості підключитися до швидкісного інтернету і тому для мене це питання дуже важливе. wacko
 
Форум » Вибір броузера » Броузери » Вибір броузера (Обговорення переваг і недоліків різних броузерів)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Zaturtsi © 2024 Створити безкоштовний сайт на uCoz